| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Olgava
a tady v té diskuzi by jsme se to snad dozvěděli? Vždyť je naprosto izolovali od matky i od světa, české úřady o nich nemají zprávy a ani matka, tak jak bychom mohli odněkud vědět, jestli mají domácího mazlíčka ~a~
Samozřejmě, že je důležité jak se mají, jestli jim mám chybí a jestli je netýrají třeba pěstouni, nebyli by první ani poslední, jestli celé to martyrium na nich nezanechá takové psychické šrámy, že to už bude těžké napravit, což se nejspíš stane. to se zdá v Norsku moc lidí v celé mašinerii nezajímá, oddalují a protahují celý proces, snaží se je od matky izolovat víc a víc....

Mně je jedno, jestli je navrátí do čr, Zimbabwe nebo budou žít v Norsku, sympatičtí mi norové od dob kauzy nejsou, ale jinak mi jsou fuk, ale nejdůležitější je, aby měli šanci na to stýkat se s mámou a širší rodinou a byli šťastní.

Ja v tehle diskuzi postradam zajem o ty deti.
Zajimal se nekdo ( psal tu nekdy nekdo o tom ) jak se ti kluci maji ? Jak jim jde skola ? Jake maji radi predmety ? Jestli maj domaci zvire ? Jestli maji kamarady ? Co je bavi ?

Ja tady jenom ctu o tom, ze by meli se navracet do CR, ze by se meli ucit cesky, ze ce stinu je uloupili, ze je norsko ee, ze jsou degenerovani hnusaci, ze maji hnusny jidlo.....


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.