| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já Tě chápu a musím říct, že synovi bych do duše taky mluvila horem dolem.... Já mám jen pocit, že kondom je v rukou i ženy, není problém dceru místo práškama zásobovat kondomy. Já si totiž myslím, že v těch "telecích letech" by měl být kondom hlavní antikoncepcí, protože tehdy moc člověk neřeší zdravotní stránku věci (třeba vyžadovat po partnerovy testy) a i slušňák mohl mít někdy v minulosti rizikový styk..... A právě proto, že je stejně nutné používat kondom mi přijde zbytečné zahlcovat pubertální a nedovyvinuté tělo hormony. Protože spousta těch holek prostě svůj cyklus vyzrálý v té době nemá a je opravdu otázka, co s ním syntetické hormony udělají. Já třeba taky začala s HA od 16, ale MS jsem měla od 11 a v těch 16 byla absolutně pravidelná, měla jsem ukončené dospívání (i proto, že mi ho urychlovali). Navíc málokterá 16-ti letá si opravdu racionálně dokáže porovnat pro a proti, aby se rozhodla, zda zdravotní riziko, které je pro ní virtuální, chce podstupovat nebo ne.
Mě prostě automatické rvaní HA většině holek 15+ bez jakýchkoliv zdravotních testů přijde čím dál tím míň košer..... A to nepatřím mezi totální odpůrce HA, opravdu ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.