| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak u zpěváků, herců, apod. mi je jejich osobní život a postoje tak nějak fuk. To jsou úplně rozdílný světy. To že je někdo excelentní herec nemá s jejich civilním životem naprosto žádnou souvislost. Kdyby Tereza Kostková byla převtělená matka Tereza, tak jí budu nesnášet pořád stejně. Bohdalka klidně může být mrcha na entou, ale nepamatuji si žádnou roli, kde by nezahrála naprosto brilantně. Prostě buď tam ten talent je anebo ne. K tomu talentu to chce ještě správnej čich pro žánr.
Lucku Bílou jsem mívala ráda kdysi dávno, když ještě zpívala s Arakainama, nebo když "jela s bandaskou na kole Ukraina". Pak potkala Kratochvíla, vrhla se na muzikály a "změkla" a už to nikdy nebylo ono. A takovejch je. Úplně nejtypičtějším případem je asi Ilona Czaková. Ta má hlas přímo zrozenej pro Jazz a ona místo toho zpívá celý život takový, s prominutím sra@ky. Michala davida jsem taky jednou viděla hrát a zpívat jazz a byl fakt dobrej, jenže on je holt světskej a tak dal přednost pouťovkám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.