| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hezký den,
chtěla bych vám všem co jste sem napsaly poděkovat~;(( Opravdu mi to pomohlo si to nějak utřídit v hlavě. A ano. Souhlasím s tím co tu téměř ve všech případech píšete. Nechat plynout čas a tuhle otázku případně řešit cca za půl roku.. a teď dopřát tchýni společné víkendy.
O tomto víkendu jsem jela s manželem (děti už jsou velké (18l.) a měli svůj program). Jinak pochopitelně jsme vždycky rádi, když je umluvíme a jedou s námi~s~. Tchýně situaci (se ztrátou syna), zdá se, zvládá, ~;(( ono poslední měsíce už to bylo utrpení, měl Alzheimera, už se úplně "ztratil", bylo to tak těžké~6~, že pro ni i švagra byla jeho smrt, myslím, vysvobozením.~7~ Tím ale nechci zlehčovat tuhle ztrátu.
Jinak o víkendu na chatě.. myslím, že si budu muset zvyknout. Tchýně je hodná paní, ale má své, takže na toaletě když jde čurat nesplachuje (šetří vodou), přibila mi tam skříňka kterou našla u kontejnerů, když chci třeba vymést kamna, tak mi to zakáže (myslí to v dobrém), že to udělá ona, když mám zapnutou malou lampičku (s šetřivou žárovkou), tak mi ji vypne, že je tu světla dost, ale my jsme zvyklí ji mít zapnutou, protože nám dělá příjemné osvětlení .. atd.atd.~7~
Víte, ona ta naše chata je velmi útulné a hezké místo. Opravdu jsem si ji vymazlila, mám to tam strašně ráda. A myslím, že i jí se tam líbí a líbit bude. Upřímně mohu říct, že nevidím jediný důvod, proč by maminka nechtěla s námi i za půl roku-rok jezdit. Celý život se starala a teď se bude soustředit na nás. Ze společných víkendů se stane zvyk. To si myslím. A také se domnívám, že pro manžela bude těžké potom nastavit jinou frekvenci návštěv, protože se bude bát, aby ji tím "neranil".
Jinak manžel byl, myslím, moc rád, že jsem odjela také, on je opravdu hodný. Příští víkend bychom doufám přemluvili děti, aby jeli s námi, takže nás tam bude plný počet, počítám, že tchýně pojede také.
Já si ale holky myslím, že každý víkend tam s tchýní jezdit nebudu. Děti jsou nejraději doma, oni tu mají hodně sportovních aktivit, takže jen uvítají, že je nebudeme přemlouvat aby jeli s námi. Nicméně rozhodně jim nezakazuju (naopak), aby odjeli s tatínkem! To vůbec~x~.
Pro mě je jiný, jestli by přijela tchýně vláčkem (což je krásná a pohodlná cesta) na jednodenní návštěvu a potom zase odjela. Věřte, že toto bych vůbec neřešila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.