| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem zase byla vymodlené dítě, takže po mně požadovali, abych byla dokonalá. za každou banalitu jsem schytala hodinové kázání, kvůli přehnaným výchovným metodám a neustálé kritice jsem brečela furt. no a naučila jsem se spoustu věcí dělat tajně a rodičům sofistikovaně lhát. když jsem byla nemocná, nadávali mi za to.
19 jsem byla z domu. od té doby jsem neměla antibiotika a mám max. rýmu. sebevědomí jsem nabírala způsobem, jako když je neplavec hozen do vody. stejně mě ale mrzí, že i když se vídáme docela často, oni se o mě moc nezajímají, protože vědí líp než já, co je pro mě dobré.

ale chudák ségra. ta se z toho zatím nevyhrabala, skoro do 30 u rodičů, všechno vzdá předem, na nic si netroufá, ze všeho má obavy, pořádného chlapa si "nezaslouží". co si pamatuju, schytávala to od rodičů mnohem hůř, protože před nimi byla otevřená (hrdost by jí nedovolila lhát).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.