| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To je hezký od vás, takovýhle návrhy..polštářky,deka,...ale já bych to ještě nedokázala...to bych ted ještě neunesla...
Dnes jsem byla poprvé v práci...co myslíte?..Rozbrečela jsem se hned jak jsem došla do kanceláře..před ředitelem ..a pak ještě znova..když mě provázela kolegyně provozem...
Vjemy, které si normálně ani rozumem neuvědomujem...najednou člověka přepadnou...vešla jsem tam do chodby a hned to na mě padlo...když jsem tam párkrát byla s Romanem...ty vůně třeba..zvuky..hned se vybaví vzpomínky..
Ale snad jsem to nějak zvládla...no byl to jen takový oťukávací den...jen jsem se rozkoukávala co to asi bude obnášet, prohlížela šanony co je co a kde...už jsem i něco dělala na pc..takovou primitivní práci v tom jejich programu...co nemůžu nijak snad pokazit/oni tam totiž mají sap a jsou online napojeni na Belgii,tak když se něco tady podělá,oni to vidí a musí opravit tam..No uvidíme jak to půjde..je toho hodně různorodého.co jen tuším o té práci. ..
Ale myslím, že mě to bude bavit..a lidi byli milí..znám je vlastně všechny z doslechu i od vidění od Romana,..ty kancelářský..je jich 8,malý kolektiv...a hodně budu taky asi komunikovat s výrobou..tam je 40lidí-chlapů...to bude horší, protože takový "metr"jako Roman já nejsem...zvlášt když ničemu nerozumím,že..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.