| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pomáhám lidem ve svém okolí, o kterých vím, že to potřebují. Pomáhám sousedce, která se k nám do domu přistěhovala loni s rodinou - mužem a v současné době ročními dvojčaty. Je to záhul~t~
Pomáhám jedné hodné paní, kterou nechal život podobně na holičkách, jako mě, ale ona je navíc bez rodičů. A vzhledem k tomu, že jsem se několikrát vyjádřila o "línejch cikánech" as pousta lidí mě tu od té doby má za rasistku, říkám, že takhle paní je cikánka. Akorát není líná. Jsem přesvědčená, že hodnej může bejt člověk, ať už mu na kůži nebo mezi nohama vyroste cokoli, důležitý je, co mu vyroste v mozku~k~
A pořád nadávám na cikány~;) ale ona ví....;)
Co se uprchlíků týče, taky nemám problém pomoct. Dala jsem dvě obří tašky u nás do azyláku. Ale pouze s oblečením na děti. Ty děti za to nemůžou, ale dotovat dospělý zdravý chlapy nebudu teda.
Pomáhám ráda, protože když člověk sám potřebuje pomoc, má na koho se obrátit. Zrovna jsem včera nahonem musela shánět na půjčení pro dceru spacák a dneska ráno ho mám doma.~R^
Ano, někdy se člověk setká s nevděkem - za nevděk může být považováno i jen "chudáčkům jedna postel v bývalém kriminále" a nebo prach obyčejná rada. Ale musí mít smysl a musí to být pomoc účelová tak, aby pomohla, ne přitížila.
Komu všemu nezištně pomáhám ani nemá cenu vypisovat. Jsem prostě člověk, který když vidí svoji užitečnost a smysl pomoci, kidně půjde stavět barák, těžit uhlí, ale musím vědět, že to má smysl a že mě ani nikomu blízkému moje pomoc především neuškodí.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.