| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Li, synům je 27 a 25. Opravdu jsme se všichni radovali a budu za to ráda do smrti,že snad je nemoc zažehnána,syn řídí velmi dobře a půjčili jsme jim auto proto,že se jedná auto o jedno z nejbezpečnější SUV (dle testů, a právě od jeho nemoci to byla jeho první dovolená) a pro své děti to nejlepší zkrátka,to jsme to vždy mysleli a myslíme.Ale ne všechno je jen o radostech nebo když ty samozřejmosti jsou poskytovány jednostranně.

Ale prostě u synů se tak nějak objevují prvky chování k nám,rodičům,které se mi nelíbí ani trochu,prostě nelíbí,za to nemůžu a já to mám prostě tak,že když u někoho vidím,že na mě prdí - dlouhodoběji mě tak nějak nebeere vážně,tak já zas nějak nejsem ochotná a vstřícná do nekonečna a holt to dopadá jak to dopadá.

Není pravda,že chudákům starouškům našim~t~~t~ nejsem ochotná vařit,to jsem nikde nenapsala.Ale uvažuju zkrátka o změně,nemusí to však být furt tak,jak to zavedla kdysi tchýna jaruna,ni?~v~. Ona si nakonec taky vše dělá jen tak,jak to vyhovuje jim s tchánem.Zas to nejsou taky žádní pánibozi a kdo je,že.Nakonec fakt nejsem typ,který by z pořádání oslav byl štěstím vedle~t~

Ale fakt tady ta situace,co je ted,mě celkem dohání k myšlence,že alespon mé narozeniny (mám teed vlistopadu zrovna)prostě přestanu v rámci rodiny jako takové slavit s obědem,starouše pozvu když tak na odpoledne a já si konečně začnu narozky užívat jinak než vařením a obskakováním lidí a navrhnu místo toho pěkný výlet pro manžela a pro sebe;já to tak prostě mám no.
No a nad tímhle taky přemýšlím-když se kluci neozvou,zvát je vlastně? To jsme došli až tam,kam jsme nechtěli,že,s vl.krví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.