| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fren, já tu ale moc ráda čtu, protože pak člověk vidí určité věci i z jiných úhlů od jiných lidí, naučila jsem se tu toho tolik...vážně. Neuvěřitelná směsice různých druhů lidí, názorů, postojů,tužeb...způsobů života.

Co se týká dětí - já si myslím, že blbé vztahy (byť dočasně) s nimi se dotknou každého rodiče.
Člověk dětem opravdu musí dát vše tak, jak nejlíp dovede, dokud ony chtějí, dokud jsme pro ně důležití, dokud ony touží po tom být s námi, učit se od nás, být v naší blízkosti - ovšem taky tak nějak přiměřěně :-).
A až dospějí, můžeme jen doufat, že v životě obstojí, že budou spokojeni a že se budou i za námi rádi vracet. Že budou chtít s náma sdílet - partnery, děti, starosti i radosti - taky přiměřeně ~:-D.

Je dost těžký ten okamžik, kdy se děti úplně trhnou :-) a ani nezáleží na tom, kolik má člověk vlastních zálib a svého vlastního života, dotkne se to nějakým způsobem každého - víc či míň...je to velká životní změna, od té doby je všechno jinak. Krom jiného člověk musí do života přijmout i jejich partnery, které si nevybral a kteří mohou být diametrálně odlišní od našeho vnímání a představ a kteří najednou naše "děti" ovlivňují místo nás.

A jo, musíme si to vyřešit podle svého...stejně to vše přirozené jde jen přijmout a nějak se k tomu podle svého postavit.
Ale je fajn, že tu jsou a že člověk vidí to pokračování, je legrační, jak na dceři začínám vidět svoje postoje, svůj způsob mluvy, zpívá si jako já (ještě nedávno to nesnášela, teď to u ní nesnáší zas její dcerky), tvoří, vychovává holky podobně jako jsem vychovávali my je...až se musím smát.

Tak to prostě stojí za to - děti bych neztracovala - když už ne kvůli nim, tak i kvůli nám.

Včera jsme měli rodinnou oslavu (tentokrát ne u nás ~:-D~:-D~:-D) a tchyně říkala, jak si uvědomuje vzácnost toho okamžiku, že můžeme být všichni spolu - zdraví a spokojení a pohormadě...a jak si toho váží ~s~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.