| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte,
jo holky už jsem tam něco dělala,první inventury papíru...samozřejmě ne sama...ale už se trochu dostávám do nějaké fáze teoroetického porozumnění problematice..v po a út jsem byla celý den v Brně/zas na mě doráželo plno vzpomínek na Romana,na místech kde jsem v Brně dlouho nebyla a ted jsem tam zabrousila/ na školení excelu, budu ho potřebovat k inventurám,tak at to trochu líp dokážu ovládat, než dosud,ne jako laik,pokus omyl...sice to ještě spíš prohloubilo pocit zmaru,zjistila jsem že jsem solidně tupá:)..no ale můžu to ještě omlouvat mým duševním rozpoložením,které není úplně nejlepší..Ale zas jsem se stavila do minulé práce-knihkupectví a aspoň jsem se ujistila,že jsem ráda,že už tam nejsem a že mám tak parádní nové místo.
Jo co to Molly studuje?..nějak mi to tu uniklo?
Taky máme jen vydlabanou dýni
Dárky řeším ted jen pro děti..prohlížím katalogy hračkářství..ale budou to asi samé naučné věci..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.