| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ach jo, Fren, ja vubec nevim, jak reagovat a nebyt pri tom jizliva. Mozna bych mela radeji mlcet, ale na to jsem prilis drzka drzkata. Neustale se tu chlubis, jak jsi v pohode, jak to mate doma vsechno baejcne zarizene, kluky jste bajecne vychovali k samostatnosti a k tomu, aby z nich byli slusni lide a najednou si tu stezujes, ze si nedokazes poradit v podstate banalni situaci, kdy se synoce chovaji trochu frackovite (nic strasneho).

Predne: Kontakty, pozornost a lasku si nelze vynucovat. Syn ma pravdu, ze jim muzes kdykoliv bez vycitek zavolat. To od nej nebylo zadne velkoryse svoleni, ci jak jsi to podala. To bylo proste kostatovani faktu, ze pokud mas potrebu kontaktu vetsi nez oni (celkem pochopitelne), tak muzes a mela bys zavolat ty.

Ze uz rok neresi reklamaci darku, na kterem vam zalezi, je nemile a od nich nezodpovedne. Nejsou synove tak trochu prokrastinatori? Ze by udelali soudruzi nekde chybu? Jo, je to neprijemne, chapu te. Jsem v tomhle bohuzel stejna jako tvoji synove a kdybych vedela, ze mi mama zase bude volat, aby mi opakovane vycitala neco, co jsem jeste neudelala, tak uz se mi nebude chtit ji ten telefon zvedat nebo ji sama volat...

Ad dusicky. Ty mas mozna pocit, ze navsteva slecen prave na dusicky ti narusuje nejakou tvou intimni rodinou zonu, ale zkus na to nahlednou optikou synu. Oni s nimi uz nejakou dobu chodi a svoje vztahy povazuji za intimni. To, ze divkam chteji ukazat vase rodinne fungovani, obzvlast o takovychto svatcich, svedci spis o tom, ze to s holkama mysli vazne a ze se za vas nestydi. Tvuj postoj v tomhle moc nechapu a prijde mi detinsky. To, ze nechces pres vikend hostit dva lidi navic, mi prijde vylozene malicherne a sobecke. Stejne varis pro rodinu, o vic chystani zas az tak nejde. Jen o to, ze se s navstevou nebudes citit tak komfortne, jako pouze se svymi. Holt nekdy to prijit muselo, az je poznas bliz, budes se ve stejne situaci pokazde citit o kousek uvolneneji. Byt tvym synem, citila bych se tvym pristupem dotcena a rozcarovana.

Co se tyce vdeku za podporu pri lecbe rakoviny, to mi prijde uz hooodne osklive, neco takoveho zminovat nebo vycitat. Nepochybuji, ze syn vdecny je, za kazdou cestu ti urcite podekoval, uz kdyz jsi ho vysazovala z auta. Jiste by pro tebe udelal to same a neocekaval by, ze po vyleceni prijdes s nejakym dalsim velkym souhrnym dikem. Vzdyt v teto situaci je nejkrasnejsi odmenou, ze je zdravy a urcite je za to nalezite vdecny. Mozna ale za to dekuje vic panubohu nebo lekarum, protoze tobe za tvoji podporu dekoval prubezne. Tohle bych urcite vubec nevytahovala, nesrovnavala s cimkoliv a na miste syna by me ani nenapadlo neco dal resit. Urcite je pripraven vam to kdykoliv oplatit.

Proste mu normalne zavolej, jako mama synovi, se kterym chce mluvit, protoze ho proste ma rada. Nic nevycitej, zeptej se, jak se ma, kdy teda dorazi, ze se tesis, az poznas jeho slecnu. V zaveru krace zmin, ze vyreseni te reklamace by te potesilo. Myslim, ze te prekvapi, ze syn bude uplne v pohode a vubec nebude vnimat vase vztahy tak "rozvrkocene", jak to ted vnimas ty. ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.