| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

u každýho jednou přijde doba, kdy vlastní (i když teprve budoucí) rodina začne mít přednost před tou původní, partner dostane přednost před rodiči, až přijdou děti, tak se to ještě zvýrazní
může to být doba přechodná, ale musí být, je to odstřižení pupeční šňůry, potká nás to všechny - mně se to zatím mluví, kluci o holky nestojí, ani ten 15letý, až to přijde, bude mi taky smutno, ale pamatuju si sama, jak mě štvalo, že maminka neměla pochopení pro můj vznikající vztah a jak se tím pokazily vztahy mezi náma dvěma, a už se to nikdy nespravilo, úplně už to nebude stejný nikdy, prostě pokazila co se dalo a doufám, že já to nezvorám stejně, že si to budu pamatovat i v situaci, kdy se to bude týkat mě jako rodiče

příště pozvi kluky i s holkama, u hrobů jste chvilku, můžeš se s nima taky domluvit, že každý přiveze něco, třeba jeden přiveze něco k večeři na jeden den a druý zase ke snídani na druhý den, ty zařídíš obědy, pokud vydělávají, pak může jeden vzít jeden oběd a druhý zase druhý a ty zajistáíš to ostatní, záleží na tom, jak jste na tom finančně, všichni

ale chce to domluvu, a ne se urážet, ani oni, ale hlavně ty, prootže ty jsi starší a máš mít rozum :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.