| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bolet to přestalo po pár měsících, u nás to bylo malinko složitější, protože manželka nějak nechápala pojem ukončení mileneckého vztahu, když jsem přišel na to, že i přes její sliby se pořád scházejí, chtěl jsem podat žádost o rozvod já, pak jsem se nechal manželkou přesvědčit, že to ještě zkusíme, byla to chyba.
Zůstali jsme spolu jen kvůli dětem. Spolu už nemáme nic společnýho. Vedle sebe spíš vegetujem.
Na druhou stranu, když ve vztahu nejsou city, žije se líp. Žádné hádky, žádné výčitky.....
Dovolím si malinkou radu tvému muži. PRCHEJ!
Pokud budete chtít normální vztah, budete trpět oba dva. Pokud máš pocit, že ti v manželství něco chybí, bude ti to chybět i potom.
Jedna z mála věcí, kterou jsem nechápal je, proč se chcete vracet do manželství. S milencem je vám dobře, tak proč u něj nezůstanete?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.