| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím že máme doma tu co jsi dala odkaz.
Elektrickou 800W na 3 rychlosti model ATV10E. Akorát že tam kde jsem to kupovala už ji nemají, teď jsem tam našla jen tuto
http://www.rono.cz/index.php?elektricka-ctyrkolka-pro-teenagery-atv-10-e&stranka=detail&sekce=4&zbozi=449

Tu naši jsem kupovala za nějakých 9tis.

Moje zkušenost je velmi dobrá. Akorát tedy pro 4-leťáka je možná moc, ale záleží dost na dítěti, přinejmenším do ní doroste. Syn ji tedy dostal k 6-tým narozkám. 4-letou sestru nejdřív vozil, a na tu nejnižší rychlost to zvládla sama tak v těch 5ti. Ale tohle je fakt individuální.

U nás tedy velký úspěch, máme ji už roky a pořád se na ní jezdí hodně a myslím že stále bude. U návštěv (dětí) je to naprostý hit, neslezou z toho po celou dobu, co tu jsou.

U nás je tedy jediná nevýhoda že nemáme příliš velký pozemek, mají jen takovou okružní trasu, mít větší prostor byla by to bomba. Ovšem je členitý, takže ta terénost u nás byla nutnost.

Jo a syn jezdí taky na všem, včetně kola samozřejmě, ale na zahradě nejčastěji berou právě tohle. A třeba se šlapacíma věcma - máme autíčko i traktor, to je dlouho nebaví, protože tím po trochu kopečku nevyjedou.

Já pátrala dlouho je to podle mně to NEJ co se dá sehnat, fakt se to nedá srovnávat s těmi ostatními levnějšími vozítky. Ty jsou tak na asfalt nebo chodník. Na terén potřebuješ něco takového.

Elektrická mi nijak nevadí, jediná nevýhoda že se po nějaké době vybije, ale vydrží poměrně dlouho a aspoň pak děti slezou a jdou si zas hrát s něčím jiným. A docela dlouho se opak nabíjí. Když se vybije, tak obvykle mohou jezdit až další den. Ale ona skoro celý den vydrží jezdit.
Jediná nevýhoda by asi byla pokud se ti to vybije nějak daleko od domu, na nějaké vycházce je těžká to by se dalo leda dotlačit. My ji máme jen na zahradě, nikam s ní mimo dům nevyjíždíme.

Benzin upřímně nevím zda bych pořizovala, pokud mohu porovnat benzinovou sekačku a elektrickou 4kolku, tak to druhé je "ekologičtější" a "nesmaradlavé". A vzhledem k tomu že se kolem ní pohybují neustále chumel dětí, tak za mně elektrika.

Jako podmínku musí mít všichni helmu, bez toho je na to nepouštím. Má 3 rychlosti a na tu nejnižší je to vcelku pomalé, takže to myslím zvládnou i ti menší. A je výhoda že s věkem můžeš přidávat na té rychlosti. U nás nejstarší teď jezdí 8miletí, a zatím ji tam dávám obvykle tu dvojku, ale já musím brát ohled na to že není moc volného prostoru, tak aby to někam nenapálili, nebo něco neodřeli, nepolámali mi stromy apod. ~;)

Trochu blbě řešené mi přijde to přepínání zpátečky, točí se tím kolečkem, a je to takové zdlouhavé, a třeba ti malí to moc sami neotočí. Ale lepší/jiná varianta není.

Taky je výhoda že se tam vlezou dva, takže děti to baví, vzájemně se vozí, i když je tu větší banda.

Ale teda samy je s tím nenechávám, dle mého tam musí dohled dospělého do určitého věku. Ono to není tintítko, je těžká, a rychlá, kdyby na tom moc blbli, mohlo být dojít k úrazu. Dovedu si i představit že na mokré trávě by to někdo špatnou jízdou i převrátil. On je to prostě už stroj ne hračka. No a samozřejmě i to přepínání rychlosti - to kluci velice rychle přišli na to, jak se to přípíná. A to je pak celkem frkot, tuším to jede 20tkou.

Takže za mně mohu jen a jen doporučit.

Jo a byla to "stavebnice", přišlo to rozložené, museli jsme ji postavit. A už 2x dětičky píchly kolo. Jinak dobrý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.