| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty,

mne tedy prijde, ze jsou na ne ve skole dost mekky. Proste pokud neustale nenosi ukoly, tak by tech petek mel mit spravne tolik, ze by byl na propadnuti, tedy zadne trojky na vysvedceni, ale proste ctyrky/petky. Leda by tech ukolu měli tak malo, ze se ty petky neprojevi tolik. U nas mame procenta, vsechny písemky, testy, pracovni listy se hodnoti na procenta. Syn ma často nad 100 procent, protože dela věci navíc. Nicmene když jednou neprinese úkol, okamzite mu celkove hodnoceni klesne třeba na 80%, coz uz je pro nej neprijatelne. Tak si to fakt hlida. Kdyby tech ukolu nemel tolik, jako Monty Jr, tak by propadal, to by proste nevytahly ani ty 100procentni písemky. V cestine mají ukoly denne.

Dale mi prijde, ze Tvuj syn je ještě nezraly v tom, ze on sice říká, ze proste pujde k lopate (neberte mne za slovo, proste pujde delat něco, co ho nebavi, protože se nemůže/nechce ucit), ale opravdu představit si to, uvědomit si to, to proste zatím nedokaze. Takze on to tak nejak vse odsouva stranou, ze se to nejak vyresi samo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.