| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ano, pokud poslupracuju s někým, s kým nemám možnost mluvit, pak mu napíšu, pokud ale mám možnsot s ním mluvit, pak mluvím

ale to moc nesouvisí s tím, že děcka si mají zapsat úkol v hodině opsat si to z tabule a není potřeba jim to dávat na net, co jim zbývá jinýho ve škole, jaká jiná povinnost, než to tam odsedět? jasně, není to nic nsandnýo tam sedět těch 6 hodin, to nepopírám, ale tak zase že by nemohli nic dělat, to se mi nezdá

ve škole by neměli spát, ale měli by vnímat, aspoň někdy

a že jsou takoví, kteří zapomínají, no co naděláš, můj syn ztratí a zapomene cokoliv kdekoliv, zapomene i sebe, nedávno šel domů hodinua půl, protože zapomněl, kam vlastně jde, je mu 12 a půl, no tak někdy zapomene i úlohu, no a co? on si zvyká, že musí trochu víc vnímat svět kolem sebe, co neudělá, za něho nidko jiný dělat nebude

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.