| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji, přesně by šlo o Hertfordshire-Hatfield. Tam sídli ta společnost. A tam by jmse pravděpodovně i bydleli, takže pokud by se dalo zpočátku by mohl chodit pěšky, pokud by se nám teda povedlo najít něco poblíž. Co jsem teď koukala na domy v okolí, tak tam jsou 2-3beds a cena je okolo 1000-1200liber. Nebo jsem koukala treba na Welwyn Garden City, ae tam už by musel dojíždět. Jeho obor je IT, přesně neřeknu, prd se v tom vyznam:)) Nahoru by snad jit mohl..Ale zas...tady jsme zvykli si neco nasetrit, zajet v lete na dovcu k mori, obcas nejaka ta pizzerka, restaurace, kino, s detma....Tak aby jsme tam pak nemuseli skudlit...:)
Dcera ma 3 roky, muzu tam sni byt doma? Nebo je tam nejaka povinna dochazka do skolky? Syn bude mit v cervnu 6let, a co jsem pochopila tak by tam nastoupil rovnou do druhe tridy..je to tak?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.