| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ačkoliv od začátku považuju toto téma za nepovedené, dám sem odkaz na web, který mi moc pomohl trochu se zorientovat v labyrintu alternativních možností léčby nádorových onemocnění. Třeba pomůže i někomu dalšímu, kdo bude mít potřebu a zájem. Nejdřív jsem tápala v záplavě zázračných, zaručeně neškodných a údajně utajovaných metod s příměsí kritiky až paranoie vůči konvenční medicíně a farmaceutickému průmyslu. Stránky Patrika Schoupala Alternativní cesta se snaží lovit zrnka (potenciálně a alespoň do nějaké míry prokazatelně účinné prostředky, včetně odkazů na zdroje) z moře plev (podvodníci a šarlatáni). U látek, které mohou působit příznivě, navíc zkoumá jednotlivé preparáty a varuje před těmi málo koncentrovanými, předraženými. Dělá to nezištně, i proto je pro mě důvěryhodný. Neodrazuje od konvenční léčby, naopak zdůrazňuje, že u některých onemocnění či věkových skupin je velmi účinná.

Stránky teprve vznikají, jsou průběžně doplňovány. A jsou orientované hlavně na fyzickou rovinu léčby (tedy ne tolik na psychosomatickou).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.