| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chápu tě ~6~ Totéž jsem měla před rokem. Ale myslím, že ač to bylo nepříjemné, tak jsou určitě i horší věci ~;) Před zákrokem ti dají léky na uklidnění, byla jsem po nich klidná až mě to samotnou překvapovalo. Čekala jsem na vozíku před operačním sálem a všechno mi bylo úplně ukradený ~:-D Po operaci budeš dostávat léky od bolesti, neboj se říct si, kdyby to nestačilo. Moje zkušenost je taková, že víc to bolelo až ten druhý týden po operaci, hlavně vevnitř v uších. No a při polykání. Do nemocnice si s sebou vezmi nějaký jogurty, dětský výživy, pudinky.. cokoli, co jíš ráda a má to takovou tekutější konzistenci. Jídlo v nemocnici bylo děsný, čerstvý rohlíky jsem vyjídala jenom vnitřek, takže jsem měla brzo hlad. Od bolesti jsem střídala Paralen a Algifen kapky, vydržet se to nakonec dalo, ale fakt jsem byla minimálně 3 týdny hodně unavená a nemožná, takže pokud máš děti, zajisti si dostatečné hlídání. A na uklidnění teď bych si úplně klidně vzala třeba Lexaurin, Neurol, pokud něco z toho máš, je zbytečný se tím trápit.
Jo a mně to pomohlo hodně, už rok žádný anginy a nejsem ani nijak zvýšeně nemocná (jak se strašívá, že to pak leze na průdušky, tak tohle ve svým případě potvrdit nemůžu).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.