| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

košíku,
tak za sebe - mnou pohne jen málo věcí. Obecně nejhůř snáším bezmoc. Vědomí, že se děje něco blbýho a zlýho a já s tím nemůžu vůbec nic dělat.
Ale když si za to lidi můžou sami, tak ne. Tím nemyslím, že bych jim nepomohla, kdyby to bylo potřeba, ale neuměla bych je třeba politovat.
City... do určitého věku - tak do třiceti - jsem to měla tak, že jsem se dokázala rychle nadchnout, když se mi na někom (na chlapovi) něco fakt hodně líbilo, ale zas to hodně rychle přešlo, když se ukázalo, že představa, kterou jsem si na tom základě vybudovala se dost podstatně liší od reality. Uměla jsem o tom mluvit, ale tomu dotyčnýmu jsem to samozřejmě slovně neříkala. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.