| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych řekla, že nemusí být týrané, žijou jinak. Ale souvislou větu nevykoktal proto, protože doma se asi moc nečte a ani zas tak moc nemluví. On prostě nebyl zvyklý mluvit. Do země se díval proto, že není zvyklý na cizí lidi, byl strašně nejistý a asi se před učitelkou i styděl. Navíc nevěděl, co to je dárek, co to jsou Vánoce, smutné.
Celkově na mne působili jako sbírka exotů. Jaké měli ti starší kluci oblečení! Proboha, jak někde z pol. 19.století! To se nedivím, že nikde nesplynuli, vždyť by se jim vrstevníci smáli. Podle mne jezdí na zimu do Španělska proto, aby nemuseli topit, protože tu pastoušku, ve které žijí, by asi nevyhřáli. Chudák nejstarší dcera, ta si tam asi užije zimy! Zajímalo by mne, jak je našel listonoš, když jim do Španělska poslala balíčky s vánočním cukrovím.
Zděsila jsem se, když si do auta strkali slepice a kanárky, že s nimi taky pojedou na dovolenou. Bylo mi těch dětí líto, táta je teda fakt exot. Po shlédnutí děkuju Pánubohu za to, že jsem měla normální rodiče.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.