| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Víš, Val, nekdy je to tak, nekdy jinak. Nekdy při odmlce a mych otazkach, co se deje, se opravdu neco delo. Napsal, že ma velké starosti, že na jeho duvere ke mne to nic nemeni a že se ozve. Dobry. Pak se kontakt velmi zintenzivnil, denne potreboval neco sdilet, cokoliv, zazitky, nejakou legraci, proste neco..Teď zase nejak umlkl, tak jsem se ptala a odpovedet mi, že MENE JE VICE..Pak ale dodal, ze nemam vysilovat, že nevi, co driv. Možná chce jen dychat a byt sám se sebou, jak vy INTJáci chtivate. Nic v tom asi neni.
Zname se moc dlouho, jen se v posledni dobe ten kamaradsky vztah nejak zintenzivnil.. "

Košíku tak tady u tohoto mně napadá, že si chce řídit všechno sám a záleží mu jen na sobě a svém pohodlí. Pokud má chuť, tak sdílí denně, ale pokud chuť nemá, tak tě až slovně napadne, že nemáš vyšilovat. Toto jednání se ti líbí, chceš si to dlouhodobě nechat líbit? A ty ještě hledáš chybu v sobě, že nemáš vyšilovat. Tak pokud ti dal takové signály a takový vzorec chování, že nějakou dobu sdílel denně, je jasné, že najednou nevíš na čem jsi a ptáš se. A on by ti to měl v klidu vysvětlit a nenapadat tě, že vyšiluješ.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.