| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám teda kluky, takže trošku jiná situace, ale hlavně - polohy, frekvence a dsalší intimní partnerský detaily jsou JEN naše věc, každý pár to má jinak, není potřeba se o tom šířit, ani před dětma ne.
to ostatní - kdyby se zeptali, tak odpovím, předpokládám, že už ví všechno, se starším jsme probrali už hodně dávno všechno a když se přestávali ptát naopak uměli víc číst, dostali knížku, kde jsem já našla všechno, co považuju za nutný znát do začátku. Nejstarší ji dostal kdysi k narozeninám s tím, že kdyby něčemu nerozuměl, má se zeptat, až jsem si všimla, že na ni už jen padá prach na poličce u postele, tak jsme se zeptala, jestli už má přečteno a všemu rozumí a můžu ji dát zase mladšímu. Zase byal napřed knížka na hromádce jiných, teď se dostala dospodu, předpokládám, že pochopená.
Malý si ještě pár let může počkat, pak dostane tu stejnou knížku.

S holkou bych probrala tak kolem 10 let menstruaci a všechno kolem ní, význam, průběh, problémy s ní spojený, zmínku o gynekologii s tím, že při potížích hned, bez potíží že před antikoncepcí a tu musí mít - jakoukoliv - před prvním sexem

i kluky jsme poučila už kdysi dřív - a v knížce je to taky, o antikoncepci

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.