| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Abych ještě trochu osvětlila svou situaci. Před lety jsem zažila velmi smutné období, kdy jsem byla během několika měsíců (od října do ledna) na 5 pohřbech mých blízkých lidí, příbuzných a kamarádů. Kromě jednoho samá předčasná úmrtí...lidé ve věku, ve kterém se běžně neumírá. Prošla jsem velkým stresem, chytla panickou hrůzu z nevyléčitelných nemocí s představou, že mám malé děti...tak jsem se v tom trochu plácala. Pak následně v červenci začaly mé potíže - bolesti hlavy, zvuky v uších, zhoršené vidění, poruchy rovnováhy atd. Prošla jsem řadou vyšetření, i na magnetické rezonanci jsem byla. Chválabohu nic nenašli. Lékaři tedy konstatovali, že mám problém s krční páteří, podrážděné nervy v této oblasti a že všechny uvedené potíže jsou vyvolány tím. Na EEG se vždy značila při vyšetření silná migréna, i když jsem ji jako silnou necítila. Prostě jsem se naučila žít s každodenními migrénami. Některé dny byly lepší, některé dny horší. Poslední dobou se stav zhoršoval, že mě migréna i v noci probudila, velký tlak a bolest v hlavě, poruchy vidění, rovnováhy. Jak jsem psala...za ty 4 roky jsem si na to docela zvykla. Už mě také napadlo, že je to psychosomatická porucha, že to souvisí se stresem, který jsem v poslední době prožívala. Každopádně od návštěvy kartářky - před týdnem v úterý - migréna nepřišla ani jednou, ani sebemenší náznak. Jak psal kdosi přede mnou, beru to tak, že je to pro mě dobré a to mi stačí. Ale stejně mi to vrtá hlavou. Nešla jsem za ní s tím, bay mi v něčem pomohla. Prakticky mě k ní přivedla jen souhra okolností + zvědavost...prostě se naskytla příležitost.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.