| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Molly, jééé Lucka bude mít spojence😜
Ale, můžu tě upozornit, že bude hůř. Lucka rvala do nosu vatelín z rozpáraných plyšáků😬
A ve školce, taky masakr. Když učitelka zavře za Luckou dveře, aby ji neslyšela co mi povídá, tak to už je průser😫
V pátek mi učitelka povídá, že Lucka ve školce říká, že Míša doma š..á😡
Učitelka prý říkala Lucce co to na mě mluvíš polsky a Lucka jak polsky? Mluvím česky no normálně š..á p.......m😡
Byla mi hanba, učitelka byla v pohodě. Nechápala jsem kde to vzala, kam na to chodí, kde to slyší? 😡 Doma to nevidí.
Byla jsem na ní rozlobená a v autě říkám Míšovi co ve školce Lucka jako říká a Míša říká: to není pravda Lucka lže já ji n.....m😡
Tak to už byl pro mě konec😱
Dneska mi před školkou Lucka říká, že se na ní bude p. ředitelka zlobit. Tak se ptám proč. Nechtěla říci, pak z ní vypadlo, že ji lhala, se ptám co. Prý to ti nemůžu říci. Pak řekla. Prý řekla, že Míša kouří cigarety.😩
Co nás ještě čeká a nemine🤔

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.