| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Svynka tak nieco skusim pridat...

Moja mama, ktorá vstávala do práce o piatej sa raz ráno zobudila o 6tej. 6:15 odchádzal autobus z dedinky do práce do mesta. Bola zima, kopa snehu, nahádzala na seba veci a utekala po závejoch o dušu ku kostolu na zastávku. Vedľa bol cintorín. Tak si tam stojí a stojí a začalo jej byť čudné že okolo nikto neprichádza. Tak pozrela na hodinky a tam bolo trištvrte na jednu v noci. Chúďatko zobudila sa o pol jednej ale na ručičkovom budíku to vyzeralo ako 6. Domov išla celá pototo a vyklepaná. ~6~


Raz ráno som si ešte v pyžame po záhradke piplala okolo kvetov, popíjala kávičku a zrazu pri plote čosi zafučalo ale tak, že som padla zadkom do záhonu, káva na mne...a fučalo to a funelo a mne len v hlave bežali dve veci "do prčic to nemôže byť nič hrozné keď nič veľké nevidím..." a "ťa to zožere, kusne, roztrhá, kašli na logiku utekaj..."...no zvuk to bol naozaj strašný, bola som maximálne vydesená, neschopná vstať, už zmierená s osudom...a tak si ležím v tom záhone a spod kríka sa vyteperil fučiaci ježko. ~t~ Vedela som že ježko naozaj hlasno funí ale toto bol nejaký preborník.


Odišli sme na víkend a svokra prišla robiť spoločnosť mačke. Všetko sme jej poukazovali, ona že v pohode, čo tam môže byť zložité na mačke. Tak sme spokojne víkendovali. Dojdeme domov, a svokra hneď od dverí že máme rozmaznanú mačku ale že teda s ňou cvičiť nebude. Ja že čo sa deje a ona že mačka nechce jesť. Má tam granule a nechce ich. Vravím "náš pažroch pažravý??? no neverím". Idem za mačkou, tá sa vrhla ku mne celá natešená, trochu pochudnutá. Kuknem do misky a miska po okraj plná mačacej podstielky. ~8~ Ešte že si mačka chytí aj myš lebo by chúďatko umrela od hladu neprevychovaná nad plnou miskou. ~6~


Mama si raz neskoro večer zabuchla dvere domu a keďže žila sama tak prvé čo ju napadlo zavolať bratovi-požiarnikovi. Ten, už starší pán, rozospatý, ju zjazdil, že on teraz v noci do mesta nejde a nech si zavolá niekoho iného. Tak mama pobehala po susedoch, známych aj neznámych, a nejaký pán nakoniec prišiel a rozmontoval dvere, potom ešte so susedovcami popili, posmiali sa a mama išla spať až nad ránom. Okolo obeda vstala, išla do kuchyne, zapla rádio, urobila si raňajky, popíja čajík a zrazu sa dvere rozletia a v nich požiarnik. Mama skoro infarkt dostala čo sa deje. Totiž jej brat sa rano zobudil a rozhodol sa že jej zavolá, mobil nebrala, pevnú linku nebrala, a keďže mama bola chronicky chorá, tak zavolal požiarnikov (bol ich šéf) a išli k maminmu domu. Tam zvonili ale mama nepočula, nevedel sa jej nijako dovolať, tak požiarnici dostali rozkaz a vylomili dvere. ~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.