| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nezatrhnu no, většinou už je trapný něco řešit. Většinou si řeknu, že jednu noc přežijeme.
Naposledy mě dost vytočil kamarád meho syna, který našel řeznické nože (v ponku v garáži), vzal je ven a použil je na výrobu bunkru. Napad mého dítěte to nebyl, to má panický strach z nožů, to by to šudlalo příborákem.
A dovršil to v noci, kdy se vzbudil a začal plakat, že se u nás bojí, takže jsem s ním zbytek noci koukala na televizi. JEdnalo se o devítileté dítě, doufala jsem, že takto staré dítě už hlídat nemusím.

Navíc máme na pozenku rybníky, naše děti jsou vycepovaný a nepřibližují se k nim, cizí děti prostě hlídat musím, rybník je pro ně magnet.
A psy a celkově zvířectvo, pokud takové nezkušené dítě srazí beran, tak to může být průser. Taky už jsem zažila "teto, ten beran se mě bojí, couvá přede mnou".~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.