| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babička - moje mamka - nás včera obdarovala dvěma krabicemi cukroví... nečekaně to dovezla dětem na vánoční divadlo - abych to nestačila zkorigovat. Snaží se nás obdarovat každý rok, dřív jsem byla i ráda, protože s miminy jsem nepekla, ale teď už pečem - mírně - sami a tohle se snažím (marně) už omezovat na minimum. Je hodná, je to hezky nazdobené... ale... už loni bylo nějaké divné, a letos je vyloženě hnusné. S manželem jsme to po testovacím vzorku svorně vyplivali.
Navíc polovička je s přísadou, na kterou jsou děti alergické. Je to diskuse furt dokola, začínám pochybovat, že to pochopí.
Podařilo se mi vysondovat, že to pekla z Hery, kterou měla zmraženou z dob, kdy byla na Velikonoce v akci. Nezmínila sice letopočet :-) ale to už je asi jedno.
Co s tím?
Nechci aby byla uražená na Vánoce, ale diskuse oklikou je k ničemu.
- jak se nám to líbí, jak chutná x díky,ale nebyly jsme domluvené, půlku děti nesmí, bla bla
/už se začíná urážet/
- je to hlavně pro děti x nesnědí toho tolik, polovičku nesměj (v reálu: bojím se jim dát i ten zbytek)
- ať si dáme my x my s manželem cukroví skoro nejíme
- ať to dáme návštěvám x máme vlastní, děti se chtějí pochlubit, navíc by mohly sníst něco, co nesmějí (v reálu: tohle se fakt nedá nabídnout)
- všem to chutná, takové nemáme x jo tak hezky a zajímavě nazdobené nemáme, a z čeho pak to pekla, není tam taky alergen... tím zjištěno

Navíc až k nim přijedeme, bude nutit to děti jíst u nich

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.