| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Veroniko, hele je to teriér. Nevím, jak velký, ale i malý teriér umí být výživný - ta naše je maličká, ale duchem jako buldok:-). Opravdu se poohlédni po nějakém zkušeném chovateli, který vám bude radit, jak na ni. Kdoví, jak byla socialozovaná atd. atd. Já jsem třeba už za svůj život měla dva psi a ani jeden nebyl tak strašně paličatý, umanutý... Mám tu naši jorkšírku 3 roky a dnes je to můj pes s naprosto nejlepším chováním, poslušností... ale vděčím za to x opravdu skvělým chovatelům, kteří nám pomáhali, jak na ni. Nemůžu říct, kdo nám pomohl nejvíc, ale asi nejzásadněji mi pomohla jedna paní tady z Rodiny, která má chovatelskou stanici už nevím, jaké malé rasy pejsků a zároveň má chovatelskou a cvičící (či jak to říct) stanici pro záchránářské psy a tuším pro psy pro slepce... tahle paní zachránila naši psici před návratem chovatelce, protože její umanutost a nechtění ustoupit od svých návyků už nás přiváděla k šílenství. Tahle paní nám pomohla ji všech těch jejích umanutostí zbavit a díky ní si myslím, že je dneska taková fajn jaká je :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.