| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokud jsi zatím nikdy neměla potřebu jiného stroje než pekárny, tak bych šla znovu do pekárny. Vyhovuje-li Ti pekárnový zdlouhavý proces kynutí, pečení, nevadí Ti buchtoidní chleby (to nemyslím hanlivě)... Není potřeba kupovat stroj okolo nebo přes 10 tisíc korun jen proto, že jiný by robot upřednostnil.
Podle mě je chleba upečený v pekárně a v toubě nebe a dudy. Pekárna dělá chleby jiné - jak jsem psala buchtoidní, vlhké. V troubě třeba na kameni upečený chleba je prostě klasický chleba no a kváskový chleba to je úplně jiná třída tj. chléb, který pamatuji z dětství - mňam! :-)
Jen doplním konkrétně k tomu robotu Kenwood Major Premiéru 770 - mám k němu mixér a maso mlýnek. Masomlýnek jsem za poslední rok tedy ještě nepoužila, ale mixer je naprosto skvělý, a to až tak, že funkční stávající jsme dali na půdu coby rezervní a používáme ten k robotu. Je termovzdorný, takže v něm můžeš mixovat i vroucí tekutiny... Jde krásně rozebrat, umýt v myčce... i když tedy já do myčky dávám jen tu nádobu a víko... Další příslušenství zatím nemám, protože nic dalšího zatím nepotřebuji :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.