| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stormer, já teda zírám, jak jste ty a tvůj mužský protějšek přísní. můj mužský protějšek tu není, ale já bych dala všem těm ženám 4-5, jsou pěkné. některé zušlechtěné do femme fatale, ale když vidím jakékoli paparazzi fotky celebrit, tak si myslím, že je to fakt hlavně o stylingu(pokud jsi dost hubená). Natalie Portman se mi taky líbí moc, akorát si neměla nechat zúžit ten nos..
Můj muž třeba prosazuje(neúspěšně), abych se nikde neholila, až tak přírodní by mne chtěl mít :) z poznámek mužů, mezi kterými se pohybuju, jsem to pochopila tak, že chlapa zajímá 1. jak je hezký obličej 2. jestli má ženská štíhlý pas vůči bokům. když je tohle ok, tak jsou schopni odfiltrovat, že má na sobě nějakou hazuku, že nemá make-up. hodně taky dělá chování, jestli je přirozeně sebevědomá, milá, usměvavá, prostě spokojená sama se sebou.
jinak když se podívám na dlouholetá manželství kolem sebe, tak je to stylem - oba jsme sportovci v riflích, on strniště, ona se nelíčí. nebo - oba jsme milovníci kultury, on zajímávé svetříky a klobouky, ona pečlivý makeup. prostě lidi, co znám, mají často stejnou představu o míře zušlechtěnosti, a tu si spokojeně žijou. nevidím problém pro ženu, která nejde do nějakých extrémů, najít k sobě někoho, komu se bude líbit. ale mluvím o reálném životě, ne o reakcích na práci vizážistů a photoshoperů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.