| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kidsbox 1 počítá s tím, že dítě umí číst a psát. Nejedná se sice o nic složitého, ale rozhodně úplně bez psaní a čtení to není. Jak jsem psala, doporučuju pro normální české děti z druhé třídy a nebo hodně šikovné prvňáky.

Federika má v podstatě bilinguální dceru, proto chápu, že pro ni ta jednička nebude. Moje vlastní děti jsou na tom taky jazykově velmi dobře, takže první díl byl pro ně příliš jednoduchý a vynechali jej. MMch, jj, ráda se sejdu, domluvíme se mailem.

Co se gramatiky v Kidsbox 1 týče, je tam have got, can a sloveso být. Velmi jednoduché okruhy témat, ale po dvou dílech jsou děti připravené na dětskou cambridgeskou zkoušku Starters. Po dalších dvou kurzech skládají Movers a na konci šestého dílu zvládnou Flyers a to mi už lehce připomíná PET. Mám teď prvně i děti, které prošly všemi díly této učebnice a teď mají právě šestku a všechny tyhle děti mluví plynule a používají první kondicionál, předpřítomný čas, samozřejmě minulý a oba základní přítomné. K tomu will a going to. Jsou schopni mluvit o téměř jakémkoliv tématu a mimochodem jedná se o děti ze šesté třídy, případně tam mám pár primánů. Oproti dětem ze svých školních tříd jsou někde úplně jinde. Tedy pokud mluvím o těch, co nechodí na jiné soukromé kurzy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.