| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nechtěla bych slýchat nic,protože svoje děti si dokážu usměrnit sama a vadí mi hodně,když prodavač(ka) napomíná děti,aby na nic nesahaly,jen proto,že to jsou děti a na dítě si dovolí.U nás to je tak,že moje děti nesmí v obchodech na nic sahat,kromě např,hračkárny nebo knihkupectví,k tomu je vedu od malička,a vadí mi,když vidím,že někde děti-teď myslím cizí-osahávají holýma rukama třeba nebalené pečivo a dávají ho zase zpátky(což neříkám,že to nedělají i někteří dospěláci,což mi samozřejmě vadí také),vybírají z pod víček jogurtů magnety nebo rasují hračky v hračkárně.Kdo si to má potom kupovat,že.Ale moje děti mají povoleno prohlížet si knihy v knihkupectví(což jim nedovoluji v případě,že předtím něco jedly a ruce mohou mít ještě mastné),nebo hračky v hračkárně,časopisy v trafice,a to se mi asi třikrát nebo čtyřikrát stalo,že obsluha moje děti napomenula,aby na to nesahaly,což mě nadzvedlo,protože děti se k tomu chovaly slušně,nic netrhaly,neničily,nerozbíjely.....takže jsem dala obsluze najevo,že takhle ne,a jestli říká i dospělým,aby nesahaly na zboží,které by potencionálně chtěli koupit a že jestli jim moje dítě už něco rozbilo nebo se v jejich obchodě chovalo nevhodně.....a že když ne,že si nepřeji,aby napomínali moje děti,když se chovají slušně.Vždycky pak koukají jak sůva z nudlí.Takže já nedovolím,aby prodavačka napomínala moje děti,že něco nemají brát do ruky,když tomu nic nedělají.Je úplně jedno,jestli si hračku prohlížím já nebo jestli si jí prohlíží moje děti,žádný rozdíl mezi tím není.Mě prodavačka nenapomene,nevím,proč by měla napomínat moje děti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.