| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evus, vy ste s Luckou fakt divosky. Molly, me bys teda fazolema taky neuctila a moje deti by je urcite nejedli.... Ty moje potvory totiz nejedi nic, ani to maso ne. Rosi preziva o kakavicku k snidani. Puboska nekde tajne sysli sladkosti a tema se dorazi. Ale ze by ohryzavaly nejdele veci, to ne. Maximalne malej psi granule. Nemuzou Zoince chybet nejake vitaminy? Ja pry olizovala doma steny. Docela si na ty hnusny olizany fleky jeste pamatuju. Dnes jsem presvedcena, ze mi chybel vapnik. Ale co si muze doplnovat playdoh a deodorantem me nenapada. Mozna sul, je to prece slany... Blizko, to si kluci chudacci zase uzivaji stonani?? Ach jo, at je jim brzo dobre.
U nas byl Stedry den moc povedeny. Po veceri jsme sli na prochazku. V jedne ulici kousek od nas meli nadhernou vyzdobu. Cela cesta z obou stran lemovana papirovymi sacky a v nich prave svicky. A k tomu svitil mesic. Fakt romanticke. Pak teprve prisel Jezisek. Rosi jsem rybicku schovala za zaves a fakt ji v kazdem balicku hledala. Mel z ni velkou radost. Jenze rybicka dle mych obav opravdu vydrzela jen do nedele. Dnes jsme byly pro novou. Tak drzte prosim palce, byla z toho fakt zdrcena.
Co planujete na Silvestra? U nas vubec nic. Bertin nema rad jizdu autem po tme, tak tim je to vse zazdeny. Chteli jsme na ohnostroj v Denveru, ma byt uz v 9h. Cesta trva 1.5 h a to bych ten rev poslouchat nevydrzela. Tak si otevreme lahvinku doma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.