| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc všem děkuji za názory, rady a zkušenosti!!! Musím říct, že to docela pomáhá - ten pocit, že - byť ve virtuálnu - v tom člověk není tak úplně sám.
Ještě prosím jedna otázka - jestli jsem dobře pochopila vysvětlování doktorů, tak díky zachovaným vaječníkům sice ještě nebudu v přechodu, ale takové ty předmenstruační bolesti vaječníků stejně zůstanou. Potvrzují to i další známé. Máte to taky tak?
A poslední, co mi "nedá spát": Píšete tu, že kdo to prodělal, zůstal doma minimálně měsíc... ježišmarjá, holky, já jsem OSVČ - čistě kancelářská práce a na necelý úvazek - a i věhlasný profesor Kužel mi povídal, že po 2-3 týdnech budu schopna jít do práce a za 6 týdnů nato jet v pohodě lyžovat na hory? Vy myslíte, že je to nadsazené?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.