| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~t~ Zrovna jsem si rikala, ze musim napsat, po tydnu. Takova skoda, ze uz nebudou prazdniny, jsme mnohem vic v pohode, kdyz jsou deti doma.

Starsi dite hrozne kasle, priserne~a~ Mladsi je ok, ani vsi uz nema~t~ Ja mam uzliny furt,krk obcas citim, ale nic hroznyho. Zato se mi hrozne zhorsila plet a nevim proc, hlavne brada je strasna~a~

D byl vcera fotit, prijel i svagr, tak sli spolu. Ja si cetla a o pulnoci jsem nadavala na pitomy ohnostroje, pul hodiny to tu fakt zurilo.

Teda, to je E sikovna!~R^ A maly taky, super, ze si tak vyhrajou. Moje deti se naucily ruzne karetni hry, tak furt karbanici~t~

Nic nenakupuju, utahuju opasky, porad me strasi ta prace. No, hodlam se na to ted vrhnout a fakt kazdy den na neco odpovedet, musi se to povest~:(

Vam taky vse nej nej nej, zdravi, stesti, penize, proste vsechno prijemne~x~~x~~x~~:-D

Jj, tu uz jsi mi doporucovala, prvni dil mam koupeny a uz se tesim. Ted ctu od Nesbo The Son a dobry. Predtim jsem cetla za sebou asi pet nebo vic knizek o druhe svetove valce a par v cestine, tak ted se budu venovat detektivkam. Musim cist, jinak mi hrozne upada vyjadrovani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.