| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, tu chci taky, ale za 10 liber fakt ne. Rikala jsem si, ze si ji koupim k Vanocum, ale proste jsem skrblik a nedala jsem to:-) Stejne mam narvanou ctecku z ruznych slev, dneska v daily deals za 99p Mawer, na ktereho jsem si dlouho pockala, £6 jsem odmitala dat nekolik let~8~

Do ctecky cesky kupuju na palmknihy.cz, kdyz si udelas ucet, tak to poslou primo do Kindle. Akorat ted mi jedna knizka proste nedosla, tak jsem si to stahla pres pocitac, maji tam navod i pro antitalenty~t~ Bavi me nekteri soucasni autori jako Hajicek, Petra Soukupova. Detektivky teda ne, nejak je cesky nemuzu.

Moje deti se zabavi zasadne samy, akorat asi dvakrat si E chtela hrat s panenkama, tak to jsem nastoupila ja, ale jinak bud spolu nebo kazdy zvlast a jsou moc hodni~6~

U D je to nejaky kasel, co chytil uz ve skole, ale on to ze sebe i hodne tlaci, tak nevim, jestli to neni zase nejaky zvyk - tik. A ja cekam, jestli zafunguje fakt, ze mame susicku a ja budu bez problemu. Zatim musim zatukat, dycham ok a ani plisen tu zadnou nemame. Ale, srazily se vsechny jeansy~8~ Ja myslela, ze jsem ztloustla, neresila jsem to, ale D je mel hodne volne a ted se do nich nedostane, takze jsou srazene~a~ Asi si budu muset koupit vetsi velikost a zmenit program suseni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.