| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Kudlo, ty máš prachy na to, abys platila sobě a dětem hotel, pokud chceš vidět kamarády?"

Tragiko, samozřejmě ~e~~e~~e~.

Přece pokud něco chci (někam cestovat), tak musím mít na to prostředky, nebo holt mám smůlu.

Kamarády v zahraničí nemám, ale kdybych měla, tak bych to stejně jako v ČR vnímala tak, že pokud mě TEN KAMARÁD pozve s tím, že "přijeďte a přespíte u nás", tak bych to od něj pokládala za velmi milý nadstandard, ale v žádném případě za samozřejmost.

Tím chci říct, že dle mě tuto nabídku musím VŽDY nechat na hostiteli - on rozhodne, nakolik se na to cítí, na jak dlouho, na kolik lidí atd.

Tím odpadnou stížnosti, které tu padly (že někdo už měl dost toho, že do jeho velkého domu pořád jezdili lidi, kteří se tam patrně pozvali sami a sami si určovali, jak dlouho tam budou - pro mě naprosto nemyslitelné jak ze strany hosta, tak ze strany hostitele).

Myslím si, že jako (potenciální) host jsem natolik ohleduplná, že takové věci nehodlám nikomu dělat, takže pokud chci jet do něčího města a nemám na hotel a on sám mi přespání aktivně nenabídne, tak holt nepojedu nikam a nebudu to vnímat jako újmu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.