| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chyba je i na straně vaší, tedy hostitelky. Pokoj dcerky, která nebyla doma, měl být zavřený a rozhodně bych tam nepouštěla cizí dítě bez vědomí dcery!!! Mám doma podobné třeštidlo, syn má ADHD + poruchu chování. Skoro nikam kvůli tomu nechodíme, protože se bojím následků. teď, při léčbě, je to o dost lepší, ale pořád toho "zvládá" hodně. Já bych své dítě hlídala, ale vždy říkám hostiteli, aby mě upozornil, když dítě (a to mám celkem 3) dělá něco, co se u nich nedělá....
Syn kamarádky je asi docela malý, když leze po nábytku, tím spíše je chyba dospělých, že se něco zničilo.
Asi bych kamarádku upozornila, že se toto stalo, ale hradit škodu bych asi po ní chtít nemohla...dítě jste měli ohlídat a hlavně zabavit všichni!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.