| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

byli jsem i v PPP, psycholožka doporučila jednoznačně, já měla pochybosti, dcera chytrá, hodně toho uměla, atd. První a druhou třídu dala podle mne jen díky tomu, že měla naprosto špičkovou Paní Učitelku . Ted je ve třetí, maj jinou učitelku, ta nezralost v porovnání se spolužáky, z nichž nekteří jsou o dost starší, se bohužel projevuje, a je to takový nahoru a dolu, už to drhne.

Syn je narozen v druhém týdnu v září, šel tehdy na doporučení PPP do školy tedy v necelých šesti letech, plyně si četl, měl obrovskou slovní zásobu, počítal, měl rozhled o všem možném a především do školy strašně strašně chtěl. Tak tam šel. První třída byla průser, jak kvůli spolužákům (smáli se mu, že je nejmladší a že je šprt) tak kvůli učitelce. Na konci první třídy oznámil, že buď najdeme jinou školu nebo končí se školní docházkou. Změnili jsme školu, na druhý pokus trefa do černého, dobrá škola a opravdu super učitelka, syn na ni vzpomíná s láskou dosud a to mu bude sedumnáct.

Takže je to skutečně u takhle malých dětí v osobnosti učitelky a doporučuju zmenit třídu a učitelku, nedoporučuju vracet do školky, zůtane to v nem jako selhání, i když mu to dobře podáte.

O tom, jak prostředního syna málem odepsala učitelka a po zmene školy je všechno v úplně jiném levelu , rozkvetl, sám se učí,atd. - to už jsem tu psala několikrát.

Takže dle mých zkušeností je strašně únavné mořit se se situací, kdy učitel nezvládá, a vyčerpá te to víc než dítě vozit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.