| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

danulu, neřekla bych, že to nutně musí být dlouhodobě.

Já nemohla po třetím synovi a úraze shubnout. repsketive, po úraze kolene jsem pomalu asi během roku nabrala 10kg, které se mě nedržely a běžnými u mě dříve funkčními metodami mi nešly shubnout.
Tak jsem zkusila jako dříve stobklub. Za první týden jsem shubla 2 kg, cíl na první cyklus byl 6 kg na 12 týdnů, tedy půl kila týdně, hezky pozvolna... no ale přesto, že jsem režim dodržovala... přidala aktivitu, tak tělo nehublo, bylo to proto, že jsem si nepřidala stravu na vydanou aktivitu. tělo mělo málo a nechtělo tedy nic pustit ze svých zásob. Takže za celý cyklus přes velkou snahu jsem zhubla 3,8 kg, kdy poslední týden jsem dokonce přibrala.

Další cyklus už jsem byla chytřejší, řadu jsem mezitím načetla.. aod myšlenky, čím méně jím, více se hýbu rovná se rychleji hubnu, jsem přešla k tomu, že musím jíst a přes strach si přidat i na příjmu. Dopracovala jsem se na příjem k 10.000 Kj, při kterém jsem kupodivu při výšce 167 cm shodila za dalších 8 týdnů 5 kg, další cca 2 kg jsem shodila už jen tak a váhu si udržuji stabilní už od lońského dubna. Přes vánoce - kdy jsem byla kvůli hospitalizaci syna, kvůli tomu že aktuálně jsem doma na dva měsíce z práce, než se rozjede nový projekt a kvůli zvýšenému množství sladkostí a proto, že moje milovaná jóga 2 týdny přes svátky nefunguje, přibrala 1kg, což mi přijde hodně málo a lehce bude kilo zase dole.

Jím naprosto normálně, všechno, jako po celou dobu hubnutí, jím všechny přílohy, jím i sladké.
Opravdu se nedá hubnout při příjmu 5.000Kj a třeba pohybu 1h denně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.