| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám nejmenší ponětí, kdy máme zápis, akorát vím, že teď v úterý od tří je v jedné třídě pro rodiče předškoláků sezení na téma školní zralosti a nemá mi tam kdo jít. Mi v tu dobu začíná zkouška, chlap bude v práci a mamka sice bude hlídat holky, ale hlídání ve školce je zajištěno jenom pro přítomné děti, ne pro jejich mladší sourozence, to je jasné. Tak se zkusím ještě s učitelkou domluvit.

Zoufale nestíhám, dneska jsem byla s holkama na procházce a volala jsem bráchovi, jestli nám nepůjde naproti přivézt psa, že bychom ho vzaly s sebou. No prý nemůže, musí se učit, v pondělí má zkoušku. Mi to zabylo tak strašně líto, jak já bych potřebovala sedět doma, mít klid, nic nedělat a učit se, ale smůla, že. Jsem nevyspalá, šla jsem spát dneska až v půl druhé, protože jsem ještě dělala dort, v 7 jsem vstávala, pak dlouhá procházka, ať se holky unaví a spí po obědě, pak honem oběd uvařit, uspat, sedla jsem k pc a jenom dvě hodiny jsem hledala různé informace, natož abych třeba něco napsala. A večer to samé, v 8 zhruba usíná Zoe, tak se vrhám na učení, ale po celém dnu už toho prostě mám dost a i když jdu spát až o půlnoci, stejně toho moc nestihnu, dávám si delší pauzy, už mě bolí oči.
Ještěrky jsem nakrmila po čtyřech dnech, chudinky hladové, kočka nevykoupaná, špinavá jak prase, bordel v obýváku, vařím a peču, takže nádobí vydrží umyté tak hodinu. Nestíhám nic, fakt ne. Příště prostě nesmím nechávat nic na poslední chvíli, ale doufala jsem, že to tak hrozné nebude, no. Že se třeba víc zapojí ostatní lidi do hlídání, že manžel náhle prozře a začne pomáhat v domácnosti. No, příště nesmím předpokládat a bude mi lépe :-)
Tak pa, fičím hledat nějaké zajímavé místa pro environmentální výchovu a dělat, že jsem tam s dětmi skutečně byla a ne že si to jenom cucám z prstu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.