| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Z osobní zkušenosti.
Pokud víš, že tam nepůjdeš, tam ano.

Stalo se mi vícekrát - dokonce jeden chirung si naúčtoval výkon 2x (jednou údajně odložil pro nemoc), ale měla jsem naúčtováno všechno včetně údajných kontrol a poplatků 30Kč! - částka cca 5000Kč, o rok později jsem údajně u něj byla, a pak opět o rok později jsem dle výpisu u něj 3x byla na kontrole době, kdy byl na dovolené. Nicméně i tak dle porovnání s mužem, který podstoupil podobný zákrok jako já ale jinde, on měl jednu kontrolu na převaz a já min.3.

Nicméně nemusí být problém jen u lékařů, taky se mi stalo, že jsem dostala předepsané léky, které pravidelně beru a měla jsem jich dost, tak jsem si v lékárně vyzvedla jen půl receptu a už při vyzvedávání jsem si všimla, že lékárnice ten lék nepřeškrtla (už jsem to předtím tak udělala jednou) a po půl roce jsem zjitila, že si lékárnice udělala výpis a ty léky jsem měla vyúčtované a údajně vybrané v lékárně ve městě o 30km dál. Jestli si domluvila a nakoupila si za to něco jiného nebo si vybrala ekvivalent v penězích netuším, ale šlo tenkrát o 3tisíce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.