| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

každému pojištěnci poslat výpis a každý pojišteněc by měl povinnost podeúsat nco jako, že podle jeho vědomí si nevšiml nesrovnalostí a vrátil to pojištovně-

Plus pokud si myslí, že neco ve výpisu nesouhlasí, at to označí a vrátí pojišťovně.

Já vím, že to není nic moc opatření, ale na druhou stranu z
to, co lidi považujou za udávání, to není, máš povinnost se vyjádřit k výpisu. Ale hlavně, když doktoři budou vedět, že každý dostane výpis a každý si může všimnout, že tam něco nesedí, tak by si asi dávali víc bacha, aby neúčtovali , co neposkytli.

Chyba možná taky je, že nejsou bonusy za zdraví - tzn. bonifikovat, že člověk chodí na preventivní prohlídky , pokud zároveň nestoná a prostě jinak zdravotní péči moc nepotřebuje. To by si pak lidi víc hlídali, kdyby jim kvůli tomu, že na ně doktor účtuje, snížili bonus nebo o něj přišli.

Jinak mne osobně by i vadilo, že to v pojišťovně vypadá, že jsem větší chcípák, než jsem, kdyby na mne furt někdo něco účtoval.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.