| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tchani reagovali divne uz na prvni dite (my oba pres 30, zajisteni) - jen na nas zarazene koukali. Byla jsem z toho hrozne smutna. Ale hned dalsi den mi gratulovala skorosvagrova, ze to mamka hned radostne hladila dalsim sourozencum. Tak jsem se smirila, ze proste neumi vyjadrovat city a radostnych reakci se nazivo nedockame. Coz se potvrdilo i u 2. a 3. ditete.
U 3. me zklamal muj muz, ktery na me vyjel, jestli jsem uz byla u doktora, a tehotenstvi mi asi neveril. Pak se mnou 2 mesice nemluvil. Pritom dite bylo planovane, mnou moc chtene, jim odsouhlasene, ze do toho pujdem. Mam podezreni, jestli vubec vnimal, s cim souhlasi. Totiz po nekolika letech tvrdil, ze prvni tehotenstvi bylo pro nej prekvapenim, pritom jsme se na tom dohodli a bez jeho souhlasu, ze se mnou chce mit deti, bych je s nim nemela :-( A jsme zajisteni, financne bychom zvladli jeste dalsich par deti.
Po narozeni ma nastesti miminko moc rad a chova se k nemu hezky. Ale o me cele treti tehotenstvi nejevil zajem, i kdyz mi tentokrat bylo dost spatne.

Ostatni reakce byly celkem normalni. Jen nase detska doktorka(!) se tvarila, at si to rozmyslim, kdyz jsem rekla, ze nejde o pokus, jak mit "konecne kluka". Mela jsem v te dobe uz obri bricho a byla asi ve 4. nebo 5. mesici. Proste zkouset kluka by bylo Ok, ale chtit 3. holku ne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.