| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nevím kolik ti je

já jsem bývala, myslím, docela přeborník v žití na spánkový dluh. A dokázala jsem i pracovat hluboko do noci, ne flákat se na netu, ale dotahovat resty - dokonce se mi to s tím nočním klidem kolem mne dělalo líp, než za dne. Pak jsem v šest vstala, věnovat,a se dětem, vypravování do školy atd. Byla jsem proslulá mezi kolegy výrokem, že spánek je zlozvyk.

Myslím, že mne to dohnalo jednak chronickou únavou a také od jistého věku vždycky nějakým zdravotním problémem, který se vlekl a donutil mne zpomalit. Zaseknutá záda, problém na měsíce, loni, když jsem zase výrazně šidila spánek, jsem dostala virozu a 3 týdny jsem nemohla vyjít z bytu - pokusila jsem se dojít na zastávku a nedošla sjem, musela jsem si jít prostě ještě lehnout.

Ale celkově si myslím, že platím tím, že už se NIKDY NECÍTÍM SVĚŽÍ. Jsem bud víc nebo méně unavená, ale pořád, konstantně, už tak tři roky mám poád v tele únavu, těžká víčka, a bez ohldu na to, kolik toho naspím, prostě nejsem nikdy vyspaná. Ano když mám dovolenou. Večer už nejsem s to nic moc dělat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.