| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, tak se k někomu ani nevím komu, připojím....dočetla jsem tu asi 40 stran.....a je mi Tvého syna upřímně líto.

Každé dítě něco nechce, ale už v 1-3roce, kdy má období vzdoru se učí, že prostě se občas musí udělat i to se mu zrovna hned nechce. Ale pokud měl opravdu takovou volnost, jakou tu popisuješ tak má holt 10let zpoždění....

....jenže ty sama píšeš, že taky nerada děláš co se Ti nechce......tebe to taky nikdo nenaučil za ty roky jsi toho o mamce napsala dost.....a děti napodobují své rodiče, v tomto ji teda opakuješ a asi to není úplně nejlepší......

.....čím dřív se dítě naučí, že občas je nutné udělat, naučit se i to co se mu nechce tím líp.....vždyť i v práci mu může přijít zakázka do který se mu nebude chtít.....to ji neudělá? Asi jo....on přece nikdy nedělá co nechce......

Za mě přístup, který Ti jednou vyčte věř mi......s manželem se babička systematicky učila, pak se s jeho maminkou rozhádali a on už tam nemohl chodit, začal školu flákat.....a následky nese dodneška......jako by asi X roků školní docházku úplně vynechal.....přitom si myslím, že by stačilo ,aby matku víc zajímalo co dělá......jak a případně ho přitáhla k učení......
Manžel to má mámě hodně za zlý, že ho nechala růst jako dříví v lese.....

To co píšeš mi to připomnělo.

Takže to co nyní myslíš, že je nepřípustný ho k něčemu nutit, Ti za pár let vyčte, připrav se na to.

Jinak třeba mojim klukům nejdou jazyky, nechala jsem to být, pak jsem jim nabízela doučko, nejprve ho nechtěli, pak jsem jim dala šanci ještě jeden test, pak jsem jim jen oznámila, že v 17hodin na SKYpe.....
Je to rok co měl starší syn doučování a AJ má mezi 1-2. A AJ ho začala bavit a to ji prosím nesnášel.
Nepřipomíná Ti to něco.....u Vás by to byla matika.

Mladšího čeká opět další díl intenzinví nálévárny, konverzace.Ale i tak si známku zplepšil.

Dávno si nedělám iluzi o školství a vím, že občas holt musí přiložit člověk ruku k dílu, když chce, aby něco umělo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.