| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nic nechtěj nejdřív vidět, já bych taky zbytečně čekala...Strašně je to nakopne, když vidí ty ostatní a vidí pak ty výsledky.
nejstarší šel poprvé na scio absolutně nedotčenej testama. Výsledky OP byly děsný. Navíc jsem četla, že zrovna ty OSP se nějak nedají moc naučit, že nejvíc vypovídají o studijní schopnosti a tak. Takže jsem si téměř dělala závěr, že fakt ne, že bude asi blbej.
Pak jsemto s ním rozebrala, viděla,že největší problémy měl se zadáním, vlastně vůbec nevěděl, na co odpovídá. A pak si nechla nakukat, že když neví, je lepší neodpovídat,tak neodpovídal:-)
Šel příště a měl 96 procent. U přijímaček 98 procent, matiku bez ztrát. Ale ještě v lednu to fakt vypadalo spíš mizerně..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.