| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mandelinko,

jde. Klasický příklad je zavádění režimu miminek a třeba "synchronizace" dvojčat. Jsou lidé, kteří začnou automaticky od narození směřovat k tomu, aby obě děti měly stejný režim. Někdy to jinak nejde, ale většinou ta možnost, aby si každé dítě jelo po svém, jako to mají monoděti, je. Já jsem tak dvojčata nechala. Jedno plně kojené, jedlo každých 1, 5 hodiny, druhé spíš na příkrmech, jedlo tak nějak po 3 - 4 hodinách. Spaly a jedly v různou dobu....později rozhodly ony, že chtějí do školky, i za cenu, že budou muset každá do jiné třídy (měnili jsme školku kvůli šikaně, do školky jít nemusely, měla jsem možnost si je nechat doma), rozhodly si, že půjdou každá do jiné třídy ve škole...téměř nikdy jsem neřídila to, kdy budou jíst (pravidelnost vyplynula z jejich potřeb, ne z toho, že já jsem to nařídila), kdy budou spát...

Přitom já sáma jsem člověk, co má den rozplánovaný na minuty, potřebuju režim a řád. Ale nedokážu ho chtít a nařizovat nikomu dalšímu.

Jinak on málokdo je naprosto vyhraněný typ, podobně jako v temperamentech, jen prostě některý typ se víc projevuje, nejspíš i podle toho vývojového období.

My jsme s mužem tedy vyhranění hodně, ale my jsme takoví i v temperamentech, takže nás nejde brát jako normu, vybočujeme v mnoha oblastech a směrech ~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.