| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anett,

proč hned manipulátoři? Prostě autoritativní přístup, dětem evidentně nevadí, přineslo to pozitiva pro všechny ~d~.

U naší nejstarší bys asi narazila. Ale my měli dostatečně dlouhou dobu na to, abychom si ověřili, že u ní tudy cesta nevede, takže v těch deseti letech už jsme to ani nezkoušeli. Ale ono ani nebylo potřeba, ona fakt od mala přirozeně dělá věci tak nějak podle nás správně, nebo alespoň ne špatně.

Akorát třeba na ty vybrané gymply se nedostala, takže bylo na mně, abych to nějak pořešila. Ale tak jsem s tím počítala, že to může být, byla to moje volba. Nakonec z toho bylo štěstí asi největší, holka je na gymplu, který sice nesplňuje představy o prestižnosti, ale pro nás všechny je ideální, holky nám na něm rozkvétají. Zatímco kdyby se dostala, byla by na jednom z "lepších" gymplů, ale možná nešťastná, nebo už by tam třeba ani nebyla, protože tam je právě ten tlak na výkon a to ona nedává. Ne ten výkon, ale ten tlak. A letos ten její gympl porazil ten "lepší" v počtu úspěšných řešitelů okresního kola MO pro devítky (a ona byla jedna z těch na prvních místech), tak to s tím jejím gymplem asi nebude tak špatné ~z~.

Tím chci říct, že pro mě po vyloučení naprosto nepřijatelných možností (zůstat na místní ZŠ) nenní žádná z možností nepřijatelná, i když sama bych měla ve volbě jasno a udělala bych cokoliv, abych toho dosáhla, tak nařídit to někomu jinému neumím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.